Ranking bieżni elektrycznych do domu - TOP 5

Aktywność fizyczna jest bardzo istotnym elementem zdrowego trybu życia. Nie można więc się dziwić, że tak wiele osób o nią dba i regularnie ćwiczy we własnym zakresie. Obecnie bardzo popularne jest bieganie, jednak wiele osób nie czuje się komfortowo, przemierzając okolice swojego domu czy mieszkania, czasem nie pozwala też na to infrastruktura (np. liczne przejścia dla pieszych, nieoświetlone drogi lub brak chodników). Problematyczny bywa także sezon jesienno-zimowy, kiedy to łatwo nabawić się przeziębienia, które uniemożliwi dalsze treningi. W takiej sytuacji zawsze można skorzystać z bieżni! Liczba modeli dostępnych obecnie na rynku może sprawiać, że podjęcie wyboru odpowiedniego sprzętu będzie wyzwaniem. Dlatego też zanim zaczniesz poszukiwania, sprawdź ranking, w którym znajdują się najlepsze bieżnie elektryczne do domu.

Prezentowany ranking bieżni elektrycznych domowych pomoże Ci w prosty sposób znaleźć sprawdzone modele w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu rozpoczniesz treningi bez obaw o mijające Cię samochody czy rowerzystów uczestniczących w ruchu drogowym. Nowoczesne, najlepsze bieżnie elektryczne wyróżniają się wieloma funkcjami. Jak wybrać odpowiedni model?

Ranking najlepszych bieżni elektrycznych

5. Activeshop Bieżnia Elektryczna do domu - składana Z Pilotem Run03

To bardzo prosta bieżnia, która sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, którym zależy na łatwym w przechowywaniu produkcie. Mimo niepozornego wyglądu jest bardzo funkcjonalna i oferuje dwa tryby treningu z uwagi na ustawienie poręczy. W zestawie znajduje się pilot umożliwiający zdalne sterowanie. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, natomiast maksymalna prędkość to 6 km/h. Produkt można szybko złożyć i schować na przykład do szafy. Jego moc wynosi 400 W. Bieżnia została wykonana z wytrzymałej stali oraz tworzywa ABS.

4. Bieżnia elektryczna do domu Vs

To niewiele droższy, jednak znacznie bardziej zaawansowany technologicznie produkt. Oferuje aż 12 programów treningowych. Bieżnia jest wyposażona w czytelny wyświetlacz i posiada dodatkowe funkcje, jak pomiar czasu, pomiar prędkości, pomiar dystansu, wydatek energetyczny, pomiar tętna poprzez sensory dotykowe czy regulacja kąta nachylenia. Jej maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, a zakres prędkości to 0,8 – 12 km/h. Ten model także można złożyć. Moc silnika to 1,25 KM.

3. Bieżnia elektryczna do domu 14km/h Atlas Sport MODEL18

Prezentowany model jest dość podobny do prezentowanych wcześniej, jednak ma mocniejszy silnik (2 KM). Regulacja prędkości pozwala wybrać szybkość obrotu rolek do 14 km/h. Konsola jest wyposażona w wyświetlacz, dlatego można korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak pomiar pulsu, kalorii, czasu, dystansu czy prędkości. Wzornictwo produktu jest uniwersalne. Ten egzemplarz także można z powodzeniem składać. Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Na uwagę zasługuje też regulacja kąta nachylenia pasa biegowego. Bieżnia oferuje 12 programów pracy.

2. Bieżnia elektryczna do domu THUNDER TS-520DS

To już znacznie bardziej zaawansowany model, którego prędkość maksymalna wynosi aż 20 km/h. Także posiada funkcje pokroju pomiaru pulsu. Produkt ma automatyczną regulację kąta nachylenia. Waga maksymalna użytkownika wynosi 140 kg. Co ważne, model ten pracuje stosunkowo cicho, a ponadto ma centralny system amortyzacji, który zapobiega przeciążeniom układu kostnego. Bieżnie można złożyć, dotykając zaledwie jednego przycisku, dzięki systemowi podnoszenia na gazowym podnośniku. Ponadto wyposażono ją w głośnik, wejście USB/AUX/SD. Można do niej podłączyć słuchawki.

1. Bieżnia elektryczna do domu APVsport 3 grupa SERIA PREMIUM LINE 4,5km

Ranking bieżni elektrycznych wygrywa model, który zdecydowanie przewyższa konkurentów. Jego moc stała to 4,5 KM. Może się rozpędzać do 20 km/h, a maksymalna waga użytkownika to 160 kg. Również posiada port USB i gniazdo audio. Pracuje bardzo cicho, ma inteligentne funkcje i zaawansowane programy. Wyposażono ją w tablet z systemem Android. Ma także miejsce na telefon, bidon. Komputer pokładowy może mierzyć spalane kalorie, prędkość, tętno, dystans, liczbę kroków, sterować nachyleniem. Program HCR może automatycznie dostosowywać prędkość do stanu użytkownika, by ten znajdował się stale w optymalnej strefie tętna.