Ranking TOP 5 najlepszych drabinek treningowych

Drabinki treningowe są niezwykle chętnie wybierane przez osoby, które pragną realizować ćwiczenia z własnym ciężarem ciała w domowym zaciszu. Jednak równie często sięgają po nie właściciele siłowni, wyposażając przestrzenie treningowe.

 

Bardzo istotne, aby drabinki na siłownię były wykonane z niezwykle wysokiej jakości materiałów. Tylko wtedy nabierzesz pewności, że ich eksploatacja potrwa odpowiednio długo, a trenujący nie będą narażeni na ryzyko kontuzji wynikające ze złej jakości materiałów czy niedostatecznie solidnej konstrukcji.

5. Marbo Sport Zestaw Mhu1 Gimnastyczna Metalowa Mh U204 + Poręcz I Drążek 2W1 Czarny

Marbo Sport to wariant drabinki treningowej, który uplasował się na piątej pozycji tego rankingu. Oprócz podstawowego sprzętu w zestawie można znaleźć także poręcz i drążek, które przymocowuje się do ściany drabinki. Dzięki temu zapewnionych jest więcej możliwości względem wariantów ćwiczeń. Za sprawą tego produktu można wykonywać szereg różnorodnych czynności, natomiast wymiary wynoszące 230 × 81 cm sprawiają, że jest to produkt pasujący niemal do każdego wnętrza. Wykonanie z metalu gwarantuje natomiast solidność i długi czas do możliwej eksploatacji.

4. Hop-Sport Poręcze treningowe z drabinką HS-1008K

Zestaw, w którego skład wchodzą drabinki treningowe Hop-Sport, posiada wiele dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu można zrealizować cały zróżnicowany trening w jednym miejscu. Co więcej, możliwy jest montaż tego rozwiązania w domu, co skutkuje łatwą dostępnością i posiadaniem solidnego sprzętu do treningów na własność. W skład zestawu wchodzą przede wszystkim drabinka, ale też poręcze, drążek oraz ławka, która jest wsparta na drabince. Całość została zachowana w czerni z dodatkiem czerwonych akcentów. Drabinkę treningową należy zamontować do ściany, aby zyskać maksymalną stabilność.

3. Małpiszon Drabinka Gimnastyczna Gamma Pastel 2 Błękitna

Drabinka treningowa Gamma Pastel 2 Błękitna o gimnastycznym charakterze sprawdzi się idealnie zarówno do treningów siłowych, jak i wykonywania ćwiczeń rozciągających czy przy stosowaniu ciężaru własnego ciała. Oprócz tego doskonale sprawdzi się także jako element ozdobny do przestrzeni takiej jak salon czy sypialnia. Jej błękitny kolor sprawia, że ćwiczenia będą przyjemnością. Tej drabinki treningowej używać mogą osoby o masie ciała nieprzekraczającej 120 kg. Jej szerokość wynosi 90 cm, natomiast w procesie montażu produkt powinien zostać przytwierdzony do ściany. 

2. DWL2503 (2 CZĘŚCI) DRABINKA WIELOFUNKCYJNA Z ŁAWKĄ HMS

Zestaw DWL2503 posiadający drabinkę treningową plasującą się na drugiej pozycji rankingu został wyposażony w cztery elementy. Należą do nich: drabinka, poręcze do dipów, drążek i oczywiście ławka. Aby móc z niej korzystać, wystarczy przytwierdzić konstrukcję do ściany i już można w pełni oddać się ćwiczeniom. Wykonanie ze stali, drewna, PP i EVA zapewnia możliwość długiej eksploatacji.

1. Benchk 713B

Ten wariant drabinki treningowej został stworzony z myślą o profesjonalistach, jednak doskonale sprawdza się podczas domowych ćwiczeń. Wyposażony jest w 6 różnorodnych rączek, regulowany drążek, poręcz i ławkę. Mnogość wariantów oraz doskonała jakość wykonania sprawiają, że produkt Benchk 713B plasuje się na pierwszym miejscu. 

Dobre drabinki treningowe — która będzie najlepsza?

Dobre drabinki treningowe są bardzo pożądane wśród użytkowników, a w szczególności osób, które pragną wprowadzić do swojej rutyny jeszcze ciekawszy trening z użyciem ciężaru własnego ciała. W zależności od konkretnej propozycji wybrany egzemplarz może być samodzielnym elementem, bądź być zestawiony ze sportowymi dodatkami stanowiącymi urozmaicenie treningu.

Na rynku dostępne są niezwykle estetyczne warianty, które doskonale wpasują się w różnego rodzaju pomieszczeniach codziennego użytku – to dobra opcja dla osób, które nie mogą wygospodarować osobnej przestrzeni do ćwiczeń. Wybierając dobrą drabinkę treningową, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby i możliwości, jakie ten produkt oferuje. Tylko w ten sposób istnieje możliwość znalezienia wariantu odpowiedniego do tego celu.

Ranking hantli – TOP 5

Ranking hantli – TOP 5! Hantle to podstawowe wyposażenie domowej siłowni. Z łatwością można je dopasować do możliwości osoby ćwiczącej. Ci, którzy dopiero rozpoczynają trening

Przeczytaj »