Ranking ławek treningowych - TOP5

Ławki treningowe już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. To bardzo skuteczne narzędzia, które pomogą Ci wyrzeźbić nie tylko muskulaturę klatki piersiowej, ale również całe ciało. Umożliwią Ci zadbanie o sylwetkę. Wielu osobom ławki treningowe kojarzą się wyłącznie z kulturystami lub profesjonalnymi sportowcami. Warto jednak wiedzieć, że odpowiednio używane sprawdzą się także na użytek domowy amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem lub chcą uprawiać sport amatorsko. Ławki to niezwykle uniwersalny sprzęt. Istnieje wiele modeli, więc łatwo znaleźć taką, która zmieści się w Twoim budżecie i będzie dostosowana do Twojego treningu. Umożliwiają one stworzenie własnej, mini siłowni w domu. Są one także bardzo wytrzymałe i solidne, więc jest to inwestycja na długie lata. W Internecie można znaleźć mnóstwo modeli ławek, jednak czy wszystkie są jednakowo dobre? Którą ławkę treningową wybrać, aby mieć pewność, że będzie Ci dobrze służyć? Dowiedz się jaka ławeczka do ćwiczeń będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

5. Ławka treningowa Kelton Hyperion HL3

Kelton Hyperion HL3 to ławka do ćwiczeń, charakteryzująca się stabilną konstrukcją i zagwarantowanym bezpieczeństwem podczas treningu. Jest to sprzęt, który łatwo dostosujesz do swoich potrzeb i preferencji. Pomoże Ci w tym 8-pozioma regulacja wysokości stojaków, 5-poziomowa regulacja kąta oparcia oraz 7-poziomowa regulacja siedzenia. Dzięki nim mięśnie Twojego brzucha będą idealnie wyrzeźbione. Konstrukcja ławki została wzbogacona o wzmacniające belki, a spawy są mocne i wykonane przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Połączenie tych dwóch rzeczy zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo. Przy tworzeniu Kelton Hyperion HL3 wzięto także pod uwagę komfort użytkowania, dlatego znajdziesz tutaj profesjonalną tapicerkę o odpowiedniej twardości, która zapewni wygodę.

4. Ławka treningowa Kelton Hl6

Kelton Hl6 to rzymska, wielofunkcyjna ławka, która pomoże Ci wypracować doskonałe mięśnie brzucha. 5-stopniowa regulacja oparcia sprawi, że trening będzie bardziej urozmaicony i atrakcyjny. Dzięki nim szybciej wypracujesz swoje mięśnie brzucha. Mocne spawy zapewnią Ci bezpieczny trening i dzięki nim zyskasz gwarancję, że jest to sprzęt, który będzie Ci służył przez długi czas. Ławka została wzbogacona w antypoślizgowe nakładki i potężne podstawy, które również będą dbać o Twoje bezpieczeństwo. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół został zaprojektowany tak, aby sprzęt był w pełni bezpieczny, skuteczny i atrakcyjny. Ławka była testowana przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, którzy potwierdzili jej skuteczność. Dzięki temu wiesz, że zakup tego sprzętu to dobra decyzja.

3. Ławka treningowa Atlas Multigym Pro

Atlas Multigym Pro firmy Body Sculpture to wielofunkcyjna ławka, która umożliwi Ci trening siłowy całego ciała. Odznacza się ona nowoczesnym i profesjonalnym wyglądem. Najwyższej jakości obicia i piankowe wykończenia uchwytów sprawią, że Twój trening będzie niezwykle komfortowy. Ławka została wzbogacona o uchwyty do pompek, wyciąg górny, podwójną dźwignię ramion oraz modlitewnik stworzony specjalnie do ćwiczenia mięśni dwugłowych. Poza wielofunkcyjnością, Atlas Multigym Pro jest także w pełni bezpieczny. Jego obciążniki zostały osłonięte, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, konstrukcja profili została wykonana ze stali, co sprawia, że ławka jest również niezwykle stabilna i solidna, a jej kształt jest idealnie dopasowany do Twojego ciała. Dzięki temu zyskasz pewność, że sprzęt będzie Ci służył przez naprawdę długi czas.

2. Ławka treningowa Marbo: Ławka Dwustronna + Stojak + Modlitewnik (Zestaw Ms5)

Zestaw MS5 produkcji Marbo Sport to połączenie podwójnej ławki, regulowanych stojaków i modlitewnika. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, który umożliwi Ci wykonywanie przeróżnych ćwiczeń, takich jak boczne skłony, wyciskanie sztangielek, przyciąganie nóg do klatki piersiowej, podnoszenie hantli czy przenoszenie ich za głowę. Ławka została wzbogacona o wygodną, profesjonalną tapicerkę, która zadba o Twój komfort podczas treningu, a dzięki swojemu kształtowi idealnie dopasuje się do Twojego ciała. Do dyspozycji masz także różne kąty nachylenia, które urozmaicą Twoje ćwiczenia i pomogą Ci szybciej osiągnąć wymarzone efekty. Wyspecjalizowany modlitewnik pomoże Ci powiększyć biceps. Jest to sprzęt przeznaczony specjalnie dla osób wymagających, którym zależy na profesjonalnym i komfortowym treningu w domowym zaciszu.

1. Ławka treningowa Master Sport JP-12R

Master Sport JP-12R to ławka z regulacją siedziska i oparcia. Jest to dobrze znany sprzęt wśród sportowców i według wielu osób to właśnie on powinien otwierać ranking ławek treningowych. Ławka ta została stworzona specjalnie do wyciskania sztangi w poziomie. To popularne ćwiczenie, które umożliwia zaangażowanie mięśni klatki piersiowej, mięśni trójgłowych ramion oraz przednich aktonów mięśni naramiennych. Sprzęt łatwo jest dostosować do swojego wzrostu, potrzeb i możliwości. Ławka jest również idealnie dopasowana do ciała ćwiczącego, dzięki czemu Twój trening będzie nie tylko niezwykle wygodny, ale również całkowicie bezpieczny. Sprzęt został wykonany z materiałów jak najwyższej jakości, aby zapewnić Ci długotrwałe użytkowanie, z którego będziesz w pełni zadowolony. Master Sport JP-12R został wykonany z myślą o wymagających osobach, ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest znaleźć ławkę treningową. Są w różnych cenach, więc na pewno znajdziesz coś dopasowanego do swojej sytuacji finansowej. Przy tak dużym wyborze czasami ciężko zdecydować się na konkretny model, więc ranking ławeczek treningowych na pewno Ci w tym pomoże.