Ranking najlepszych platform wibracyjnych - TOP 5!

Regularne uprawiane aktywności fizycznej przynosi wiele zalet. Sport holistycznie wpływa na organizm, co znacznie poprawia samopoczucie i ogólną jakość życia. Jednym z popularniejszych urządzeń, które obecne jest w wielu domowych siłowniach jest platforma wibracyjna. To niewielkie urządzenie, które w ciekawy sposób urozmaica trening, a dodatkowo pozwala osobie ćwiczącej dbać o mięśnie. Platforma, po uruchomieniu, wytwarza wibracje, które oddziałują bezpośrednio na ciało człowieka. Ruch wibracyjny sprawia, że tkanka tłuszczowa zostaje spalana w maksymalnym tempie, a dodatkowo poprawia się ogólne ukrwienie ciała i wygląd skóry. Jaką platformę wibracyjną kupić? Jeśli poszukujesz konkretnego urządzenia do swojej domowej siłowni, zobacz poniższy ranking, który prezentuje pięć najlepszych modeli na rynku.

Platformy wibracyjne - ranking

Jaka platforma wibracyjna jest najlepsza? Wiele zależy od parametrów technicznych urządzenia, które bezpośrednio wpływają na jej pracę oraz efektywność działania. Zobacz ranking platform wibracyjnych i wybierz najlepsze urządzenie do ćwiczeń w domu.

5. Misport Platforma Wibracyjna Wibrująca Vibro Body Fit

Jaka platforma wibracyjna sprawdzi się najlepiej? Doskonałym rozwiązaniem jest urządzenie otwierające nasz ranking, marki Misport. To innowacyjne urządzenie o niewielkim rozmiarze, dlatego też jest bardzo łatwe w przechowywaniu. Jego działanie i emitowane wibracje są zróżnicowane, dzięki obecności aż 99 ustawień prędkości. Z pomocą prezentowanej platformy wibracyjnej wytrenujesz mięśnie całego ciała i w krótkim czasie spalisz nadmiar  tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem urządzenia jest bardzo niska emisja hałasu.

4. Loop Platforma Wibracyjna Svp01 Czarno Czerwony

Kolejne miejsce w naszym rankingu platform wibracyjnych zajmuje model marki Loop. To wysokiej klasy urządzenie, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz niską awaryjnością. Sprzęt sprawdzi się dla osób, które posiadają różny stopień zaawansowania wytrenowania, ze względu na możliwość wyboru 10 różnych programów treningowych. Dodatkowo, model posiada opcję sterowania manualnego lub za pomocą pilota, która pozwala na dopasowanie intensywności drgań do swoich potrzeb. 

3. Iso Trade Platforma Wibracyjna Masażer Bluetooth 7863

Kolejnym urządzeniem w prezentowanym zestawieniu jest sprzęt marki Iso Trade. To platforma wibracyjna, która została wykonana z najwyższej jakości komponentów, które bezpośrednio przyczyniają się do jakości całego urządzenia. Urządzenie jest niezwykle skuteczne i pozwala efektywnie kształtować sylwetkę, dzięki silnym wibracjom, które bezpośrednio wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, a dodatkowo poprawiają kondycję całego ciała, na przykład pomagają walczyć z uporczywym cellulitem.

2. Insportline Platforma Wibracyjna Domowa Lotos Model 2019

Kolejne miejsce w rankingu platform wibracyjnych zajmuje sprzęt marki Insportline. To solidnie wykonana, stojąca platforma wibracyjna, która pozwala na szybkie i efektywne kształtowanie sylwetki oraz redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wyróżnia się obecnością ząbkowanej nawierzchni na platformie, która zapobiega ślizganiu się i przesuwania ciała podczas treningu. Platforma posiada również wygodne poręcza, które są pokryte antypoślizgowym tworzywem, co ułatwia utrzymanie stabilnego ciała w trakcie ćwiczeń.

1. Platforma wibracyjna Lilly InSportLine

Najlepszą platformą wibracyjną w naszym rankingu jest urządzenie marki Lilly InSportLine. Jej działanie opiera się na emitowaniu poziomych drgań, które korzystnie wpływają na wygląd ciała, a także wspomagają pracę mięśni i stawów. Dzięki dużej mocy o wartości 300W emituje dużą ilość wibracji na minutę, co pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu. Wykonana jest z wysokiej klasy surowców, które są odporne na zniszczenie i działanie czynników zewnętrznych. To model, którego parametry techniczne sprawiają, że urządzenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.