Ranking wioseł treningowych - TOP 5!

Wiosła treningowe, inaczej znane też jako wioślarze, to urządzenia, które służą do wykonywania ćwiczeń wielostawowych. Jest to przyrząd bardzo uniwersalny, który pozwoli nam zaangażować zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Jest to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą zadbać o sylwetkę w domowym zaciszu. Pozwalają one na regularne ćwiczenia w swoim własnym tempie. Z wiosłami treningowymi może ćwiczyć każdy, niezależnie od wieku czy możliwości. Istnieją różne rodzaje tego urządzenia. W łatwy sposób można zmienić intensywność treningu, aby dopasować ją do umiejętności, potrzeb czy preferencji ćwiczącego. Wraz ze wzrostem popularności tego urządzenia, na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli wioseł treningowych od różnych marek, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również budową i możliwościami. Ceny tych przyrządów również są bardzo zróżnicowane, więc niezależnie od budżetu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Osoby niezdecydowane mogą zapoznać się z rankingiem woślarzy, który na pewno pomoże im podjąć decyzję.

Orbitreki – ranking

5. Wiosła treningowe - Hms Zm1502 Wioślarz Magnetyczny

Wioślarz ZM1502 HMS to urządzenie, które umożliwi nam równomierne rozwijanie mięśni, zarówno górnych, jak i dolnych części ciała. Regularne treningi wytrzymałościowe z tym przyrządem wspomagają wydolność systemu sercowo-naczyniowego, spalanie tłuszczu i zwiększają wydolność naszego organizmu. Parametry urządzenia można w łatwy sposób dostosować do swoich możliwości i preferencji. Sprawdzi się nawet u najbardziej wymagających osób. Urządzenie odznacza się solidną, wytrzymałą konstrukcją i estetycznym wykończeniem. Zostało ono wykonane tak, aby trening był w pełni bezpieczny. Odpowiada za to pas antypoślizgowy i odpowiednio wyprofilowane siedzisko. Dzięki nim możemy się w pełni skupić na treningu i zapomnieć o dyskomforcie. Wbudowany komputer pozwoli Ci na obserwację przebiegu treningu.

4. Wiosła treningowe - Capital Sports Rowlympic Wioślarz 115cm Regulowany Wyświetlacz LCD Aluminium

Wioślarz Rowlympic od Capital Sports to urządzenie, które łączy niezwykle atrakcyjny wygląd z bardzo komfortowym używaniem. Gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas ćwiczeń. Dzięki specjalnej budowie poczujesz się, jakbyś naprawdę wiosłował na jeziorze. Urządzenie jest dopasowane do budowy ciała, abyś mógł cieszyć się maksymalnym komfortem. Regulowane 4-stopniowe podnóżki sprawiają, że podczas treningu będziesz czuć się pewnie i wygodnie. Do tego wioślarz jest bardzo cichy w użytkowaniu, a dzięki swojej budowie można go łatwo złożyć i odstawić gdzie tylko chcemy, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Kółka sprawiają, że możesz przesunąć urządzenie w dowolne miejsce. Minikomputer pozwoli Ci kontrolować przebytą odległość czy ilość spalonych kalorii. Wioślarz Rowlympic to połączenie wysokiej jakości, cichej pracy i niezwykłego komfortu. Przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

3. Wiosła treningowe - Hop-Sport HS-060R Cross niebieski

Wioślarz Hop-Sport HS-060R to sprzęt przeznaczony dla każdego, kto marzy o domowej mini siłowni. Pozwoli Ci wyrzeźbić niemal każdą część ciała, niezależnie od tego, czy marzysz o idealnej klatce piersiowej, ramionach, brzuchu czy nogach. Urządzenie w bardzo prosty sposób możesz dostosować do swoich możliwości i umiejętności dzięki 8-stopniowej regulacji oporu. Możesz szybko skontrolować na wbudowanym komputerze różne parametry, takie jak ilość powtórzeń, czas i spalone kalorie. Dzięki specjalnym rolkom transportowym możesz szybko przesunąć wioślarz w dowolne miejsce. W równie prosty sposób możesz go złożyć i schować, dzięki czemu nie będzie on zajmował zbyt dużo przestrzeni w Twoim domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań i możliwości sprawdzi się on zarówno u osób, które dopiero zaczynają pracę z wiosłami treningowymi, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

2. Wiosła treningowe - Hop-Sport Hs 095R Spike

Hop-Sport Hs 095R Spike to wielofunkcyjny wioślarz, który przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i osobom z większym doświadczeniem. Sprzęt ten sprawdzi się doskonale u ludzi, którzy chcą wzmocnić swoją kondycję, ale nie mają zbyt dużo przestrzeni w swoim domu. Hop-Sport Hs 095R można z łatwością przesunąć w dowolne miejsce dzięki specjalnym rolkom transportowym, a jego szybki i prosty sposób składania sprawia, że nie zajmuje dużo przestrzeni. Jego system magnetyczny gwarantuje to, że pracuje on bardzo płynnie i cicho. Miękkie siodełko jest dopasowane do Twojego ciała i sprawia, że trening jest niezwykle wygodny. Dzięki macie amortyzującej sprzęt jest bardzo stabilny i nie zostawia śladów na podłodze. Na komputerze z łatwością sprawdzisz swoją wydolność. Wioślarz ma także wbudowaną nakładkę na tablet, którego możesz używać podczas ćwiczeń, aby urozmaicić swój trening.

1. Wiosła treningowe - Gymtek Wioślarz powietrzno-elektromagnetyczny XR2000

Wioślarz XR2000 marki Gymtek zajmuje pierwsze miejsce w rankingu ergometrów wioślarskich. Jest to wysokiej jakości sprzęt fitness, który umożliwi Ci kompleksowy trening, angażujący niemal wszystkie mięśnie Twojego ciała. Wioślarz pracuje cicho i płynnie dzięki 16 poziomom oporu, aluminiowej szynie prowadzącej i dwóm stabilizatorom. Pokładowy komputer pozwoli Ci na kontrolowanie swojego treningu. Dzięki niemu dowiesz się o spalonych kaloriach, przebytym dystansie, poziomie pulsu czy obecnej prędkości. Posiada także uchwyt na tablet. XR2000 oferuje aż 21 programów treningowych, więc bez problemu urozmaicisz swoje ćwiczenia. Spełnia on także wszelkie normy, sprawiając, że Twój trening będzie w pełni bezpieczny.